Фото - Юридическая компания Консул
сделать стартовой  |  добавить в избранное

Телефон: +38(044)590-22-37
Факс: +38(044)483-89-19
Мобільний: +38(067)323-85-75
Адреса: 04112, Київ, вул. Дегтярівська, 48, офіс 609

 
 
 
 
 
Головна
Про компанію
Послуги
Ліцензії
Реєстрація
Дозволи
Наші клієнти
Наші партнери
Підтримка
Контакти
 

Реклама

 

Господарські спори

Хозяйственные споры.png

Господарські спори в Україні є одними з самих складних, так як регулюються великою кількістю нормативних та підзаконних нормативних актів. При веденні бізнесу виникають ситуації, коли неможливо врегулювати їх мирним шляхом, окрім як через суд. Такі спори називаються господарськими та при їх вирішенні бажана допомога юриста. Господарський спір можливий лише між суб’єктами господарювання, який може виникнути в процесі здійснення господарської діяльності, а також при підписанні, виконанні та розірванні господарських договорів, внесенні змін до них. У таких спорах часто присутнє досудове врегулювання господарських спорів (шляхом переговорів, надсилання боргової вимоги або претензії), яке може бути закріплено обома сторонами в обов’язковому порядку в договорі або нормативним актом. Така процедура не є обов’язковою в більшості випадків, але часто практикується юристами, як вирішення господарських спорів в Україні. Бо інколи простіше допомогти «воюючим» сторонам домовитись, ніж затягнути справу до суду, яка завжди супроводжується підготовкою великої кількості процесуальних документів. І тоді такий господарський спір переходить вже в вирішення його тільки в судовому порядку в господарському суді та перетворюється в господарську справу. Провідна роль у вирішенні господарських спорів в Україні для будь-якого суб’єкта господарювання належить юристам. Неможна недооцінювати їх роль в усьому цьому процесі на будь-якій стадії господарського спору, а також їх безпосередня участь в суді вкрай важлива. Також у самому судовому процесі є дуже важливим своєчасне, повне документальне забезпеченння, а також забезпечення доказової бази. Юристи нашої Компанії володіють всіма необхідними знаннями порядку, процесу та мають великий практичний досвід ведення таких справ, складання процесуальних документів пр виникненні господарських спорів.

Наша Компанія готова Вам надати від часткої до комплексної кваліфікованої юридичної допомоги в таких господарських спорах:

 • спори пов’язані з договорами (немайнові): визнання їх недійсними, дострокове розірвання, внесення змін, зобов’язати вчинити дію, тощо;
 • спори пов’язані з виконанням договорів (майнові): стягнення заборгованості, збитків, неустойки, штрафних санкцій, 3% річних та інфляційних витрат; поставка неякісного, не в повному обсязі товару/продукції; витребування майна з чужого незаконного володіння.

Умови співпраці з нашою Компанією:

 1. погодження об’єму надаваних послуг;
 2. укладення договору про надання необхідної Вам послуги;
 3. оплата даної послуги;
 4. оформлення довіреності на представництво інтересів;
 5. надання Вами необхідних документів.

Переваги співпраці з нашою Компанією:

 • обов’язковий письмовий договір;
 • фіксована вартість послуги;
 • послуга може бути надана комплексно або в потрібному об’ємі;
 • самостійне ведення справи;
 • не кидаємо справу не дивлячись ні на що – все доводимо до кінця;
 • десятирічний досвід надання послуг на ринку;
 • дорожим кожним клієнтом.

Наші гарантії:

 • тільки офіційна оплата послуг згідно письмового договору;
 • отримання максимально вигідного рішення для клієнта.
Прайс (завантажити файл) 
Замовити on-line (перехід за посиланням)

 


 
ООО "ЮК "КОНСУЛ"
2004-2016 Все права защищены.