Фото - Юридическая компания Консул
сделать стартовой  |  добавить в избранное

Телефон: +38(044)590-22-37
Факс: +38(044)483-89-19
Мобільний: +38(067)323-85-75
Адреса: 04112, Київ, вул. Дегтярівська, 48, офіс 609

 
 
 
 
 
Головна
Про компанію
Послуги
Ліцензії
Реєстрація
Дозволи
Наші клієнти
Наші партнери
Підтримка
Контакти
 

Реклама

 

Юридичні та консультативні послуги

     Юридична компанія "КОНСУЛ" є багатопрофільною організацією, яка має репутацію професіонала і надійного партнера на ринку юридичних послуг.
      Серед сильних сторін: висока репутація, гнучка цінова політика, професійна команда фахівців та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
      За роки своєї роботи, співробітники компанії накопичили величезний досвід отримання ліцензій по Україні на всі види діяльності, а реєстрація підприємств здійснюється в найкоротші терміни. Також є можливість надати юридичну адресу та надати якісні бухгалтерські послуги. Детальніше...

 

Юридичні послуги

     В даний час наша компанія надає широкий спектр послуг як юридичним, так і фізичним особам.
      Особливу увагу в своїй діяльності ми приділяємо питанням формування якісних довгострокових відносин з клієнтами.
      А для тих, хто твердо вирішив відкрити власний бізнес, ми пропонуємо юридичні послуги, супроводжуючи клієнта від етапу реєстрації підприємства, отримання ліцензії на певний вид діяльності до етапу виходу на ринок як конкурентноспроможної компанії.

 

 

Ліцензування

         Для деяких видів підприємницької діяльності необхідною умовою початку такої діяльності є не тільки державна реєстрація як суб'єкта підприємницької діяльності, але й одержання ліцензії.
      За здійснення діяльності, що підлягає ліцензуванню без ліцензії передбачена відповідальність у вигляді адміністративного штрафу в розмірі від 3 до 8 ннмдг. Додатково може бути порушене питання про конфіскацію обладнання.
      Ліцензування діяльності нашою компанією здійснюється по всій території України за всіма видами діяльності.

 

Реєстрація підприємств

   Умовою для здійснення підприємницької діяльності згідно з чинним законодавством України, як для індивідуального підприємця, так і юридичної особи є їх обов'язкова державна реєстрація в спеціально уповноваженому органі. 
   Але навіть незважаючи на появу, так званої, системи «єдиного вікна», яку закріпив новий Закон, реєстрація підприємств власними силами, не маючи юридичної освіти та відповідного досвіду, достатньо проблематична, а іноді й неможлива.

 

 

 

Юридичні адреси

     Наша Компанія готова надати Вам і Вашим партнерам юридичну адресу в будь-якому районі  м. Києва.
      Всі адреси перевірені та мають документальне підтвердження.
      Якщо Вам необхідна юридична адреса для реєстрації та розміщення керівного органу Вашого суб'єкта, тоді Вам необхідний Договір про співпрацю, а якщо Ви будете проходити акредитацію на митниці, тоді Вам краще буде укласти Договори оренди або суборенди.
      Терміни виконання роботи: 2 робочих дні від моменту 100% передоплати послуги.

 

Бухгалтерські послуги

     У процесі здійснення своєї діяльності ми керуємося Законом України «Про аудиторську діяльність», Міжнародними стандартами аудиту, надання впевненості та етики, які прийняті в Україні в якості національних стандартів аудиту, і які вимагають від нас неухильного дотримання принципів незалежності, конфіденційності, об'єктивності та компетентності.
      В процесі проведення аудиту ми щодня інформуємо клієнта про виконану нами роботу і в необхідних випадках уточнюємо подальший план роботи.

 

 

Судова практика

     Окремим напрямком діяльності нашої компанії є судова практика. А основні галузі права це: цивільне право, трудове право, господарське право, податкове право, сімейне право.
      Також ми займаємося веденням господарських спорів з участю в суді, веденням цивільних справ у суді, складанням процесуальних документів, участю в судовому засіданні, оскарженням судових рішень, оскарженням неправомірних рішень державних та контролюючих органів.

 

 

 

Реєстрація торгової марки

     Коли торгова марка зареєстрована Ви отримуєте ряд прав: 1) право на розміщення знака на продукції, рекламі, печатках і штампах; 2) Ви зможете ставити поруч зі знаком попереджуюче маркування: "ТМ" (trade mark) - вказує на те, що знак реєструється ; "®" (registered) - вказує на те, що знак зареєстрований; 3) забороняти іншим особам використовувати знак без вашого дозволу; 4) передавати право користування знаком, продавати право; 5) звертатися до суду в разі використання конкурентами знаку, подібного до Вашого.

 

 

Нотаріальні послуги

     Робота юриста, юридичної компанії, так чи інакше, дуже сильно взаємопов'язана з нотаріальними послугами. У процесі юридичної практики співробітники Компанії «Консул» змогли виділити на ринку м. Києва серед приватних нотаріусів трьох, які мають великий досвід у цій сфері, а також високий рівень кваліфікації. Такими рисами володіє далеко не кожен нотаріус, який працює на ринку нотаріальних послуг України.
      Серед найбільш гідних поваги і увага, ми виділили, трьох нотаріусів та хочемо Вам запропонувати можливість скористатися їх послугами, а також оцінити рівень їх роботи.

 

 
ООО "ЮК "КОНСУЛ"
2004-2016 Все права защищены.