Фото - Юридическая компания Консул
сделать стартовой  |  добавить в избранное

Телефон: +38(044)590-22-37
Факс: +38(044)483-89-19
Мобільний: +38(067)323-85-75
Адреса: 04112, Київ, вул. Дегтярівська, 48, офіс 609

 
 
 
 
 
Головна
Про компанію
Послуги
Ліцензії
Реєстрація
Дозволи
Наші клієнти
Наші партнери
Підтримка
Контакти
 

Реклама

 

Ліцензування

Прайс-лист
Замовити on-line

     Для деяких видів підприємницької діяльності необхідною умовою початку такої діяльності є не тільки державна реєстрація як суб'єкта підприємницької діяльності, але й отримання ліцензії - документу державного зразка, який підтверджує право на проведення господарської діяльності зазначеного виду протягом певного часу за умови дотримання ліцензійних вимог. Отримавши такий документ, Ви стаєте ліцензіатом і повинні чітко дотримуватися організаційних, кваліфікаційних та інших спеціальних вимог, встановлених в ліцензійних умовах для певних видів господарської діяльності.
      За здійснення діяльності, що підлягає ліцензуванню без ліцензії передбачена відповідальність у вигляді адміністративного штрафу в розмірі від 3 до 8 ннмдг (стаття 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Додатково може бути порушене питання про конфіскацію обладнання.
      Якщо від діяльності, що підлягає ліцензуванню буде отриманий дохід без ліцензії, у розмірі в тисячу і більше разів, який перевищує величину неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, застосовується Стаття 202 Кримінального кодексу з набагато більш значною відповідальністю.
      Передача ліцензії або її копії іншій юридичній або фізичній особі для здійснення господарської діяльності є підставою для анулювання ліцензії.
      Більш того, порядок видачі ліцензій регулюється різними нормативно-правовими актами, а до оформлення та подання документів існують різні специфічні вимоги. Тому у багатьох підприємців виникає величезна кількість запитань з приводу порядку ліцензування, відносин з органами ліцензування, плати за видачу ліцензії, здійснення контролю за дотриманням ліцензійних умов і т.д.
      У свою чергу, "Юридична компанія" "КОНСУЛ" бере на себе відповідальність за підготовку пакету необхідної документації, всіх погоджень в державних органах та супроводження всього процесу отримання ліцензії в цілому.

Ліцензування діяльності нашою компанією здійснюється по всій території України за такими видами діяльності:

Для того щоб почати працювати з Вами, нам необхідні наступні документи:

  • статут, установчий договір (якщо є), протокол засідання ТОВ або ж рішення про створення ПП, свідоцтво про державну реєстрацію приватного підприємця без утворення юридичної особи, довідка про внесення до Єдиного державного реєстру, довідка з ДПІ форми 4-ОПП;
  • документи, що підтверджують наявність освіти, кваліфікації і певного досвіду роботи директора, а також працюючого на підприємство персоналу;
  • документи, що підтверджують наявність власного або орендованого приміщення, а також обладнання для роботи підприємства;
  • довідки та узгодження профільних державних органів;
  • інші документи, необхідні для отримання ліцензії та здійснення діяльності, що ліцензується.

У тому випадку, якщо Ваша компанія знаходиться в одному з міст, де у нас немає філії або представництва, обмін документами здійснюється через представництва компанії "Автолюкс", кур'єрською поштою або через "Укрпошту".

 


 
ООО "ЮК "КОНСУЛ"
2004-2016 Все права защищены.